Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Informácie

  

 

   Pri písaní práce SOČ je potrebné  presne dodržať pokyny Metodickej príručky SOČ (rok vydania 2013), ktorú si môžete stiahnuť na http://www.siov.sk/index.php/sk/projekty-a-aktivity/prioritne-cinnosti/soc-2

http://www9.siov.sk/soc/9480s  - link pre stiahnutie Metodickej príručky, podľa ktorej treba postupovať pri písaní práce. Stiahnuť si ju môžete zo stránky v priečinu SOČ 2012/2013 Metodická príručka, alebo klikni SEM.

JUBILEJNÝ 40. ROČNÍK SOČ

Kolá

Termíny

Miesto

Školské

1. marec 2018

PGJKNR

Krajské

5. apríla 2018

SPŠ Nitra,

OA Nitra

Celoštátne

24.-27.4. 2018

Žilinská univerzita SK- Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina, Výskumné centrum

Poradie obhajujúcich sočiek v školskom kole 40. ročníka

 

ČAS PREZENTÁCIE

NÁZOV PRÁCE

 

 ( ODBOR )

AUTOR, trieda

konzultant

8.50 – 09.05

Programovanie cyklistickej aplikácie

11 Informatika

Jakub Brázdil, 7.A

Mgr. Daniel Antalík

09.05 – 09.20

Program na testovanie schopností žiakov

11 Informatika

Juraj Zalabai, 7.A

Ing. Mgr. Peter Valachovič, SchP.

09.20 – 09.35

Využitie potenciálnej energie vzniknutej pri nadmerných zrážkach

05  Životné prostredie, geografia, geológia

Patrícia Tóthová, 7.A

Mgr. Marián Krajčovič

09.35-09.50

Programovanie mobilných aplikácií pre Android

11 Informatika

Matúš Toráč, 7.A

PaedDr. Milan Trnka

09.50-10.05

Vplyv drieňa obyčajného (Cornus mas) na vnútorné prostredie diabetických potkanov

04 Biológia

Viktória Olšanská, 7.A

RNDr. Monika Gregušová

10.05 – 10.20

Výskum druhov a ochrana netopierov na Slovensku

04 Biológia

Filip Pavlovič, Darina Sidorová 7.A

PaedDr. Monika Krnáčová

10.20 – 10.35

Matematika v športovej streľbe

02 Matematika, fyzika

Šimon Krajčír, 7.A

Mgr. Daniel Antalík

10.55 – 11. 10

Elektrický prúd v plynoch

02 Matematika, fyzika

Jakub Danáč, III.B

Mgr. Mariana Krčmáriková

11.10 – 11.25

Fyzioterapia a poruchy držania tela

06 Zdravotníctvo a farmakológia

Karolína Cocherová, III. B

Mgr. Mariana Svoradová Lacinová

11.25 – 11.40

Súčasná politická situácia v Turecku a jej vývoj do budúcnosti

13 História, filozofia, právne vedy

Martin Dukát, III.A

Ing. Mgr. Jana Urbanová.

11.40 – 11.55

Chov koňa domáceho (Equus caballus) a jeho nároky na podmienky prostredia

01 Problematika voľného času

Hana Mišiaková, III. A

Mgr. Andrea Kotruszová

12:00 – 12:15

Využitie elektrickej energie v doprave

09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava

Martin Hajdúšek, III. B

Mgr. Mariana Krčmáriková

12.15 – 12.30

Faustino Miguez – život a dielo

13 História, filozofia, právne vedy

Zuzana Ďurfinová, III.A

Mgr. Oľga Kotorová

12.30 – 12.45

Integrácia detí s Downovým syndrómom vo voľnočasových aktivitách

17 Pedagogika, psychológia, sociológia

Radoslava Rondová, III.A

Mgr. Marcela Jahnová

12.45-13.00

Porovnanie hodnôt niektorých meteorologických prvkov s predpovedným modelom ALADIN

05  Životné prostredie, geografia, geológia

Andrea Antlová, III.A

PaedDr. Milan Trnka

Komisia školského kola: RNDr. Monika Gregušová, Mgr. Andrea Kotruszová, Mgr. Dana Izakovičová, Mgr. Marián Krajčovič, PaedDr. Monika Krnáčová, Mgr. Veronika Štefániková. Do Krajského kola SOČ postupujú práce umiestnené na prvom a druhom mieste v rámci daného odboru, ktoré spĺňajú kritéria pre napísanie práce v SOČ! Krajské kolo sa uskutoční dňa 5.4. 2018 v priestoroch SPŠ Ul. Fraňa Kráľa 20, Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra

 

 

TOPlist